Po Alytaus rajoną žingsniavo pėsčiomis


Pagal  Alytaus rajono savivaldybės informaciją: http://arsa.lt/index.php?1851357871

 

Po Alytaus rajoną žingsniavo pėsčiomis

Praėjusį šeštadienį merkęs lietus nesutrukdė žygeiviams dalyvauti Šv. Jokūbo kelio Lietuvoje – Camino Lituano, pažintiniame žygyje ,,Praleisk savaitgalį KITAIP – pažink DZŪKIJĄ!“. Maršrutu Punia–Alytus keliavo apie 50 žygeivių iš visos Lietuvos. Į 29 kilometrų žygį leidosi ir Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kručkauskaitė. Keliautojus Bazoruose pasitiko ir pasveikino savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.

Kartu su administracijos direktore J. Kručkauskaite pėsčiomis žingsniavo savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos darbuotojai: kontrolierius Vytautas Navickas ir jo pavaduotoja Marijona Marčiulaitienė.

Prieš žygį buvo aukojamos Šv. Mišios Punios Šv. Jokūbo bažnyčioje.

Keliautojai, pradėję eiti Punioje, žingsniavo per Paliepius, Raižius, Tabalenką, Radvilonis, Bazorus, kuriuose žygeivius pasitiko meras A. Vrubliauskas. Pabendravę su meru, jie tęsė kelionę pėsčiomis per Karkliniškes, Takniškius, kol pasiekė Alytų. Keliaudami maršrutu Punia–Alytus žygeiviai užtruko 7,5 val. „Mums keliaujant visą laiką lijo lietus, gal dėl to žygio tempas buvo spartus. Aplankėme pažintinius objektus, dar kartą įsitikinau, koks mūsų kraštas gražus, o kaimų bendruomenės svetingos“, – sakė pirmą kartą tokiame žygyje pėsčiomis dalyvavusi M. Marčiulaitienė. Žygį organizavo Camino Lituano ir Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociacija, kurios narė yra ir Alytaus rajono savivaldybė. Prie organizacijų organizuojamų žygių gali prisijungti visi.

© Alytaus rajono savivaldybės informacija